به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله ویسی عصر امروز پنجشنبه در نشست پیش از بازی با تیمش در هفته نخست لیگ برتر فوتبال با بیان اینکه فریب شرایط روحی و روانی بد پرسپولیس تهران به علت حذف از لیگ قهرمانان آسیا را نمی‌خوریم، گفت: پرسپولیس یک تیم حرفه‌ای است و شکست در روند حرکتی این تیم تأثیر زیادی نمی‌گذارد.

وی افزود: پرسپولیس با توجه به اینکه در مسابقات آسیایی حضور داشته از سایر تیم‌ها آماده‌تر است و ما این مسئله را به وضوح می‌دانیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: امیدواریم با یک تیم بسیار خوب از شرایط میزبانی در برابر پرسپولیس بازی و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی با اشاره به باز شدن پنجره نقل و انتقالات و جذب بازیکن افزود: ما فقط می‌توانیم یک بازیکن خارجی آسیایی را جذب کنیم و به دنبال آن هستیم تا یکی از بازیکنان گلزن قهار غرب آسیا را جذب کنیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان خطاب به هواداران فولاد گفت: ما همه وجود خود را خواهیم گذاشت تا هواداران را خوشحال کنیم و امیدوارم این اتفاق بیافتد چون ما وظیفه داریم تا مردم خوزستان را در هر جای دنیا با تیم فولاد خوشحال کنیم.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به علت تغییر زمان پرواز این تیم به اهواز نتوانست در نشست خبری پیش از بازی حضور پیدا کند.

بازی فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران در هفته نخست مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۸ عصر جمعه با قضاوت محمدحسین ترابیان در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار خواهد شد.