به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدارهای هفته سوم مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال لیگ اروپا، از ساعت 20:15 امشب (پنجشنبه - به وقت ایران) با برگزاری دیدارهای پنج گروه آغاز شد.

در گروه D، فنرباغچه میزبان رویال آنتورپ بود و با تساوی 2-2 متوقف شد. انر والنسیا در دقایق 21 و 45 (از روی نقطه پنالتی) برای فنرباغچه گلزنی کرد و در دقیقه 36، یک پنالتی تیمش را از دست داد. امبوانا ساماتا در دقیقه 2 و پیتر گرکنز در دقیقه 62، گل‌های آنتورپ را به ثمر رساندند تا این تیم با کسب نخستین امتیاز، در قعر جدول گروه باقی بماند. فنرباغچه نیز همچنان در رتبه سوم جدول گروه D قرار دارد.

در گروه E هم تقابل تیم‌های لاتزیو و مارسی به تساوی صفر-صفر انجامید. این دو تیم به ترتیب با چهار و سه امتیاز، جایگاه‌های دوم و سوم جدول را به خود اختصاص داده‌اند.

براگا در گروه F با تنها گل ریکاردو هورتا در دقیقه 7 بر لودوگورتس غلبه کرد و دیدار میدتی‌لند و ستاره سرخ با تساوی یک-یک به پایان رسید. نیکولاس دیهر در دقیقه 78 برای میدتی‌لند و میلکو ایوانیچ در دقیقه 58 برای ستاره سرخ گلزنی کردند. ستاره سرخ با هفت و براگا با شش امتیاز، به ترتیب در رتبه‌های اول و دوم جدول گروه F ایستاده‌اند.

در گروه G، رئال بتیس با تساوی یک-یک مقابل بایرلورکوزن به تساوی رسید. بورخا ایگلسیاس در دقیقه 75، دروازه لورکوزن را از روی نقطه پنالتی باز کرد و روبرت آندریش در دقیقه 82، گل تساوی بازی را به ثمر رساند. بایرلورکوزن و بتیس با هفت امتیاز و بر حسب تفاضل گل، در دو رده ابتدایی جدول گروه قرار دارند.

دینامو زاگرب هم در اوکراین با نتیجه 2 بر یک از راپید وین شکست خورد. مارکو گروئل و ماکسیمیلیان هوفمان در دقایق 9 و 34، گل‌های راپید را به ثمر رساندند و میلاو اورشیچ در دقیقه 24 برای نماینده کرواسی گلزنی کرد. صادق محرمی مدافع ایرانی دینامو زاگرب در دقیقه 78 وارد زمین شد. دینامو و راپید با سه امتیاز، در جایگاه‌های دوم و سوم جدول گروه H جای دارند.

سایر دیدارهای هفته سوم دور گروهی، از ساعت 22:30 آغاز شده‌اند.