به گزارش خبرگزاری تسنیم، با قطعی شدن جدایی مائوریسیو پوچتینو از پاری‌سن‌ژرمن پس از توافق‌های صورت گرفته میان طرفین برای پرداخت غرامت 10 میلیون یورویی به سرمربی آرژانتینی، اکنون نشریه اکیپ مدعی شده است که کریستوف گالتیه سرمربی فصل گذشته تیم نیس سرمربی فصل آینده PSG است.

طبق گزارش نشریه فرانسوی، پاری‌سن‌‌ژرمن با کریستوف گالتیه قراردادی 2 ساله خواهد بست. این رسانه حتی مدعی شده است که گالتیه صبح پنجشنبه هفته گذشته به مرکز تمرینی پاری‌سن‌ژرمن سر زده و با محل کارش و امکانات موجود آشنا شده است.

گویا با وجود درخواست گالتیه برای اضافه شدن بند امکان تمدید قراردادش برای سال سوم، باشگاه حاضر به انجام این کار نشده و به او گفته است که حداکثر مدت زمان قرارداد دو ساله است. به این ترتیب گالتیه هم شرایط موجود را پذیرفته است و طبق ادعای اکیپ پاری‌سن‌ژرمن روز و ساعات پایانی سه‌شنبه شب یا صبح چهارشنبه انتصاب او را به صورت رسمی اعلام خواهد کرد.

پیش از آن اما سرمربی جدید فرصت آشنایی با بازیکنان تیم منهای بازیکنان ملی‌پوش که هنوز در تعطیلات به سر می‌برند را خواهد داشت. گالتیه پیش از قبول هدایت نیس در فصل گذشته، در فصل 21-2020 با تیم لیل قهرمان لوشامپیونه شد و به قهرمانی‌های متوالی پاری‌سن‌ژرمن پایان داد.